Дизайн радіатора моделі Bavaria (WU) характеризується вишуканим дизайном і високою експлуатаційною ефективністю. Ця модель може використовуватися в якості основного джерела обігріву ванної кімнати чи в якості пристрою для сушіння рушників, білизни, одягу
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Основные | |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 55х45х16 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйми |
| К-ть секций | 9 |
| Колір виробу | Білий |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Мощность, Вт | 261 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Информация для заказа
- Цена: 2 236 ₴




