Радіатор опалення для ванної кімнати моделі Munich (WG) характеризується витонченим дизайном. Ребра даної моделі мають дугоподібну форму з бічними колекторами з арочної труби. З нею у вашій ванній кімнаті стане комфортніше і тепліше.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 860 мм |
| Межосевое расстояние | 600 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90х65х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйми |
| К-ть секций | 15 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Мощность, Вт | 484 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Информация для заказа
- Цена: 3 655 ₴




