Ергономічний дизайн - основна властивість даної моделі що поєднує в собі прямі ребра та бокові колектори з арочної труби. Модель WR сумісна як із класичним, так із сучасним інтер'єром. З нею у вашій ванній кімнаті побільшає комфорту та тепла.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 55х45х7.3 см |
| Диаметр подключения | 1/2 дюйми |
| К-ть секций | 10 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Мощность, Вт | 225 Вт |
| Подвод воды | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Информация для заказа
- Цена: 2 279 ₴




