Серія сухого типу електричних рушникосушок Welt (EG) - традиційне рішення, яке не залежить від водопостачання. Повністю автономна робота не залежно від опалювального сезону з можливістю монтажу практично у будь-якому місці ванної кімнати. З урахуванням установки опцій (регуляторів і прогрaматорiв) - почувати себе комфортно, безпечно і економно розподіляти витрати по оплаті комунальних платежів. Традиційна максимально компактна модель, з прямими ребрами. Саме за рахунок такого дизайну можливий монтаж у будь-якому обмеженому місці. Особливості рушникосушок Polywarm - антикорозійна обробка металу, подвійне полімерне покриття, товщина труб, розраховані на різні типи систем опалювання. Удосконалення технології пайки сполучних швів дозволило виробляти рушникосушки, які відповідають суворим європейським стандартам.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 860 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90х45х7.3 см |
| К-ть секций | 8 |
| Колір виробу | Білий |
| Материал | Сталь |
| Мощность, Вт | 103 Вт |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
| Тип подключения | Універсальний |
Информация для заказа
- Цена: 3 698 ₴




