

Радиатор отопления для ванной комнаты Polywarm WU21/45
- В наявності
- Код: WU21/45
4 472 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайн радиатора Bavaria (WU) характеризируется изысканным дизайном и высокой эксплуатационной эффективностью. Эта модель может использоваться в качестве основного источника обогрева ванной комнаты или в качестве устройства для сушки полотенец, белья, одежды
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 125х45х16 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2 дюйми |
| К-ть секцій | 21 |
| Колір виробу | Білий |
| Міжосьова відстань | 400 мм |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Підведення води | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 472 ₴


