

Радиатор отопления для ванной комнаты Polywarm WU15/55
- В наявності
- Код: WU15/55
3 612 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайн радиатора Bavaria (WU) характеризируется изысканным дизайном и высокой эксплуатационной эффективностью. Эта модель может использоваться в качестве основного источника обогрева ванной комнаты или в качестве устройства для сушки полотенец, белья, одежды
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 860 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90х55х16 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2 дюйми |
| К-ть секцій | 15 |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Підведення води | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 612 ₴


