

Радиатор отопления для ванной комнаты Polywarm WG15/45
- В наявності
- Код: WG15/45
3 483 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор отопления для ванной комнаты Munich (WG) характеризуется изящным дизайном. Ребра данной модели имеют дугообразную форму с боковыми коллекторами из арочной трубы. С ней в вашей ванной комнате станет комфортнее и теплее
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 860 мм |
| Міжосьова відстань | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 90х45х7.3 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2 дюйми |
| К-ть секцій | 15 |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність, Вт | 379 Вт |
| Підведення води | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 483 ₴


