

Радиатор отопления для ванной комнаты Polywarm WG9/55
- В наявності
- Код: WG9/55
2 236 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радиатор отопления для ванной комнаты Munich (WG) характеризуется изящным дизайном. Ребра данной модели имеют дугообразную форму с боковыми коллекторами из арочной трубы. С ней в вашей ванной комнате станет комфортнее и теплее
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 510 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 55х55х7.3 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2 дюйми |
| К-ть секцій | 9 |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність, Вт | 258 Вт |
| Підведення води | Нижній |
| Тепловіддача | збільшено на 20% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴


